مجتمع تجاری تفریحی عرش آجودانیه    

مجتمع تجاری تفریحی عرش آجودانیه    

منطقه یک تهران

دفتر مجتمع: تهران،تقاطع خیابان پور ابتهاج (دارآباد)و خیابان شهید سباری (آجودانیه)، جنب شهرداری ناحیه ۵ منطقه ۱، مجتمع تجاری تفریحی عرش آجودانیه

دفترمرکزی:تهران،بلوار میرداماد،روبروی بانک مرکزی،نبش خیابان تبریزیان،پلاک ۱ ـ تلفن: ۲۷۶۲۶۰۰۰

 

اجرای مجتمع تجاری و تفریحی عرش آجودانیه از ابتدای سال ۸۹ آغاز گردید و در ابتدای سال ۹۵ پایان پذیرفت. از امتیازات ویژه این پروژه می­توان به این نکته اشاره نمود که در شعاع یک کیلومتری این مجتمع، مجموعه تجاری و تفریحی با این وسعت وجود ندارد. با توجه به بافت متراکم مسکونی منطقه با قدرت خرید بالا پیش‌بینی رونق و موفقیت این مجموعه قریب الوقوع می­باشد. در کنار نیاز منطقه به مجتمع تجاری تفریحی در این وسعت می­توان به ترافیک کم منطقه، آب و هوای مناسب و مناظر طبیعی زیبا از کوه و شهر تهران و محل قرار گیری مناسب با سه وجه قابل دسترسی به خیابان و در مجاورت پارک به عنوان عوامل دیگر موفقیت مجموعه نام برد. از موارد دیگری که این پروژه را در نوع خود خاص و منحصر به فرد می­نماید می­توان به فودکورت­های این مجتمع اشاره نمود که بالاترین فضای مشاع را در بین فودکورت­های شهر تهران دارا می­باشد. همچنین تأمین در حدود ۴۶۰ عدد پارکینگ سهولت ورود و خروج با وسایله نقلیه را برای مشتریان محترم فراهم نموده است. چهار وجه نمای پروژه ترکیبی از نمای خشک سرامیک با اتصالات کلیپیسی با استفاده از شیشه­های اسپایدر و آلومینیومی به همراه ترموود، کرتین وال، کامپوزیت و لوور در مساحت ۸۶۰۰ متر مربع بنا گردیده است. استفاده از تجهیزات با نشان­های تجاری معتبر همانند Sanyo و FUJITEC  ژاپن،  STAMFORD و SHEILD انگلستان، Volvo  سوئد، McQuay ایتالیا، World Energy  کره جنوبی، System Air  و Mobatix آلمان و…. از دیگر نقاط قوت این پروژه می­باشد.

 

افزودن دیدگاه جدید

پروفایل نویسنده
برج ساز جوان نام تجاری شرکت گروه مهندسی ستوس که تحت شماره ۱۹۰۰۱۰۲۲۷ در مورخ ۱۳۹۰/۰۱/۱۶ در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است.